Oferta pracy

Kontroler Finansowy

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Konstruktorska 12a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w przygotowywaniu miesięcznych pakietów raportowych (zarządczy rachunek zysków i strat, bilans i cash flow),

  • analiza odchyleń, kompletności oraz spójności danych w miesięcznych pakietach raportowych,

  • przygotowywanie dedykowanych raportów dla poszczególnych działów biznesowych,

  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej,

  • współpraca z działem księgowości, audytorem oraz zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla wybranych działów organizacji,

  • inne zadania bieżące w ramach funkcji kontrolingu w Grupie Proservice Finteco.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość, pokrewne),

  • doświadczenie zawodowe w obszarze kontrolingu / planowania i analizy finansowej,

  • praktyczna bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • nastawienie na rozwój i dzielenie się wiedzą,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającym się środowisku, w tym na poziomie międzynarodowym, w firmie będącej liderem w zakresie działalności agenta transferowego,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • profesjonalne środowisko pracy, wiedzę i narzędzia pozwalające zrealizować postawione cele,

  • pracę w zespole, który chętnie dzieli się doświadczeniem,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów oraz z dostępem do specjalistów,

  • zniżkę 50% na usługi stomatologiczne (po wyleczeniu zębów usługi stają się bezpłatne),

  • dofinansowanie do karty Multisport, karty podarunkowe, vouchery,

  • prywatne grupowe ubezpieczenie na życie,

  • sekcje zainteresowań pracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy