Oferta pracy

Kontroler Finansowy

ZadbanoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad operacjami finansowo-księgowymi podmiotu,

  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby sprawozdawczości na GPW,

  • Tworzenie i rozwój narzędzi optymalizujących pracę działu finansowego

  • Przygotowywanie budżetów i prognoz dla spółek z Grupy,

  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI w ścisłej współpracy z wewnętrznymi biznes partnerami,

  • Zaangażowanie w proces tworzenia biznes planów nowych projektów i ofert oraz ocenę ich rentowności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia), dodatkowe kwalifikacje (ACCA, CIMA) będą atutem,

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale kontrolingu,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów bieżących na potrzeby GPW - warunek konieczny,

  • Poparte sukcesami doświadczenie w automatyzacji pracy działu finansowego,

  • Praktyczne wiedza z zakresu przygotowywania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych,

  • Bardzo dobra znajomość Międzynarodowych Standardów

  • Sprawozdawczości Finansowej i Ustawy o Rachunkowości,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Znajomość Symfonia - ERP - dodatkowy atut,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej,

  • Znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej,

  • Umiejętność tworzenia narzędzi kontrolingowych i raportów,

  • Zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • Dofinansowanie do karty sportowej,

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Elastyczny czas pracy oraz częściową możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy