Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie Budżetu rocznego Spółki

  • Kontrola realizacji Budżetu oraz wyjaśnianie odchyleń poziomu przychodów oraz sporządzanie analiz kosztowych dla managerów odpowiedzialnych za poszczególne obszary

  • Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca, współpraca z Działem Księgowości, analiza księgowań i tworzenie rezerw

  • Przygotowywanie informacji zarządczej o wynikach i sytuacji finansowej Spółki, w tym analiza marży po klientach, poziomów rentowności i zadłużenia

  • Przekazywanie rekomendacji w celu optymalizacji kosztowej

  • Sporządzanie planów i prognoz finansowych

  • Aktywny udział w procesie wznawiania polis ubezpieczeniowych oraz współpraca z brokerem

  • Nadzór nad systemem baz kontrolingowych, rozwój narzędzi kontrolingowych

  • Budowanie świadomości finansowej oraz odpowiedzialności za wyniki finansowe

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie)

  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Dobra organizacja pracy, inicjatywa, samodzielność oraz skrupulatność

  • Asertywność

  • Umiejętność pracy zespołowej i zdolności interpersonalne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Opiekę medyczną

  • Ubezpieczanie grupowe na życie

  • Możliwość rozwoju zawodowego