Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

Medicalgorithmics S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie okresowych jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w przygotowywaniu budżetów, prognoz i monitorowaniu ich wykonania
  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących monitorowania i oceny prowadzonych projektów
  • Współpraca z biurem księgowym przy procesie zamknięcia miesiąca, kwartału i roku
  • Zapewnienie merytorycznego wsparcia w obszarze zagadnień finansowych dla wybranych działów organizacji
  • Bliska współpraca z działami finansowymi jednostek zależnych
  • Uczestniczenie i wsparcie w procesie audytu,
  • Pomoc we wdrażaniu nowych rozwiązań i narzędzi kontrolingowych w celu optymalizacji i automatyzacji procesów

Nasze wymagania

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontrolingu, sprawozdawczości lub audycie
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse i pokrewne)
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów związanych ze sprawozdawczością finansową oraz MSR
  • Znajomość obszaru rachunkowości zarządczej i budżetowania
  • Praktyczna, zaawansowana znajomość pakietu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Proaktywna postawa ukierunkowana na usprawnienie i optymalizację procesów finansowo-sprawozdawczych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność, inicjatywa i zaangażowanie
  • Znajomość narzędzi: Power BI, SQL będzie mile widziana
  • Docenimy, jeśli znasz również system SAGE X3, ale nie jest to warunek konieczny

To oferujemy

  • Duże pole do samodzielnego działania i możliwości rozwoju zawodowego
  • Nieformalną atmosferę oraz ludzi wokół siebie, na których zawsze możesz liczyć
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy i możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prezenty okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, urodzin oraz świąt

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

Spotkanie z zespołem

3

Decyzja

Medicalgorithmics S.A.

Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych. Opracowujemy algorytmy, oprogramowanie i urządzenia, a następnie wdrażamy je do produkcji, co pozwala nam świadczyć usługi telemedyczne tysiącom pacjentów na świecie.

O zespole

Podejmując pracę w Medicalgorithmics S.A. dołączysz do zespołu zajmującego się operacyjno-finansową stroną funkcjonowania firmy. Znaczną część naszej pracy stanowi tworzenie i publikowanie okresowych raportów giełdowych. Opracowujemy także i kontrolujemy budżety naszej spółki oraz blisko współpracujemy z działami finansowymi jednostek zależnych.

Informacja dla Kandydatów

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Kontroler Finansowy, Warszawa