Oferta pracy

Kontroler Finansowy

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i planowanie budżetu oraz kontrola polityki budżetowej

  • Analiza i raportowanie zmian oraz odchyleń kosztów do założonego budżetu oraz wdrażanie działań korygujących i optymalizacyjnych

  • Prowadzenie rachunku wyników i bilansu

  • Planowanie i monitorowanie płynności finansowej;

  • Wsparcie przy opracowaniu kalkulacji cen produktów

  • Raportowanie wewnętrzne i grupowe

  • Kalkulacja opłacalności inwestycji przygotowywanie wniosków inwestycyjnych

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podjęcia trafnych decyzji biznesowych

  • Kreowanie i inicjowanie działań na rzecz poprawy wyniku finansowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia)

  • 2-6 lat w dziale kontrolingu na samodzielnym stanowisku

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • napoje

  • paczki świąteczne

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A.

ASSA ABLOY Opening Solutions Poland jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży usług serwisowych. Dzięki doświadczeniu i spełnianiu oczekiwań zdobyliśmy zaufanie Klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy firmą o wieloletnich tradycjach i bogatych doświadczeniach.

Przewiń do profilu firmy