Oferta pracy

Specjalista ds. raportowania finansowego

The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.O firmie

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełna odpowiedzialność za raportowanie do HQ Grupy

  • kontrola współmierności przychodów i kosztów

  • współpraca z biznesem

  • przygotowanie raportów finansowych i sprzedażowych

  • analiza i kontrola zapisów księgowych

  • współpraca z działem księgowości przy zamknięciach miesięcznych

  • rozwój narzędzi i procesów kontrolingowych

  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podjęcia trafnych decyzji biznesowych

  • udział w bieżących projektach i wdrożeniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • doświadczenie w raportowaniu korporacyjnym

  • min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w audycie

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • wysokie zdolności analityczne oraz biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • mile widziana znajomość SAP

  • samodzielność i zdolności organizacyjne

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pakiet benefitów

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony towarowe

The SWATCH GROUP Ltd., jeden z największych światowych producentów wysokiej jakości zegarków szwajcarskich, przedstawiciel na rynku polskim takich marek jak: Omega, Rado, Longines, Tissot, Certina, Swatch oraz Flik Flak.

Przewiń do profilu firmy