Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • Aleja Krakowska 102, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów – przygotowywanie i kontrola Biznes Planów;

  • Wsparcie w procesie budżetowania - sporządzanie prognoz krótko i długoterminowych;

  • Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń;

  • Przygotowywanie danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych dla działu

  • księgowości -wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca;

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji na potrzeby managementu;

  • Przygotowywanie oraz kontrola i analiza wyników finansowych;

  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych w tym automatyzacja już istniejących;

  • Cykliczny monitoring Bilansu i Cash Flow Spółki;

  • Optymalizacja procesów oraz tworzenie i implementacja nowych;

  • Bieżące wsparcie Kierownika Działu Controllingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);

  • Min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Controllingu (praca na cały P&L);

  • Doświadczenie w firmie z sektora Retail będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • Doskonała znajomość narzędzi analitycznych – MS Office (w szczególności Excel);

  • Znajomość Acces, SQL, VBA – preferowane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo);

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty MultiSport, kursy j. angielskiego);

  • Możliwość zdobycia doświadczenia we wdrażaniu dużych projektów biznesowych przy współpracy z HQ;

  • Dynamiczne środowisko pracy;

  • Ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości;

  • Inspirujący i pomysłowy Zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe