Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

OBI Centrala Systemowa

Aleja Krakowska 102

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Analiza projektów – przygotowywanie i kontrola Biznes Planów;
  • Wsparcie w procesie budżetowania - sporządzanie prognoz krótko i długoterminowych;
  • Kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń;
  • Przygotowywanie danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych dla działu
  • księgowości -wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i prezentacji na potrzeby managementu;
  • Przygotowywanie oraz kontrola i analiza wyników finansowych;
  • Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych w tym automatyzacja już istniejących;
  • Cykliczny monitoring Bilansu i Cash Flow Spółki;
  • Optymalizacja procesów oraz tworzenie i implementacja nowych;
  • Bieżące wsparcie Kierownika Działu Controllingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne);
  • Min. 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Controllingu (praca na cały P&L);
  • Doświadczenie w firmie z sektora Retail będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomości rachunkowości finansowej i zarządczej;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
  • Doskonała znajomość narzędzi analitycznych – MS Office (w szczególności Excel);
  • Znajomość Acces, SQL, VBA – preferowane.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo);
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in.: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty MultiSport, kursy j. angielskiego);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia we wdrażaniu dużych projektów biznesowych przy współpracy z HQ;
  • Dynamiczne środowisko pracy;
  • Ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości;
  • Inspirujący i pomysłowy Zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

Kontroler Finansowy, Aleja Krakowska 102, Warszawa