Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

Integrum ManagementO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie prognoz, planów, bilansów, raportów, cen transferowych, sprawozdań oraz analiz finansowych;
  • Analizowanie wyników finansowych firmy i dostarczanie niezbędnych informacji Zarządowi;
  • Analizowanie przepływów pieniężnych, kontrola płynności finansowej oraz weryfikacja danych księgowych
  • Udział w procesach inwestycyjnych oraz pomiar ich efektywności;
  • Dbałość o bezpieczeństwo finansowe i rentowność kluczowych projektów;
  • Udział w przygotowaniu budżetu firmy i kontrola jego realizacji;
  • Wprowadzanie rozwiązań w zakresie usprawniania i optymalizowania procesów w firmie pod kątem finansowym;
  • Udział w przygotowywaniu okresowych sprawozdań finansowych;
  • Przygotowywanie cyklicznych i ad-hoc raportów, analiz i sprawozdań na potrzeby Zarządu
  • Bezpośrednia współpraca i raportowanie do Zarządu Spółki.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • MS Office i Excel – poziom zaawansowany (warunek konieczny)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kontrolera, w tym praca na oprogramowaniu SAP (mile widziana)
  • Wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Znajomość polskich przepisów podatkowych i międzynarodowych standardów rachunkowości – mile widziana
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność, inicjatywa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracy (B2B)
  • Pakiet szkoleń podnoszący kompetencje zawodowe
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Dofinansowanie do systemu benefitów

Integrum Management

Integrum Management to ogólnopolska firma od ponad 15 lat kompleksowo zajmująca się

zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontroler Finansowy, Warszawa