Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

ERBUD S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz i sprawozdań finansowych, raportów zarządczych, baz danych;
  • analiza i kontrola bieżącej sytuacji ekonomiczno-finansowej Grupy ERBUD;
  • analiza kosztów i procesów funkcjonujących w spółce; przygotowywanie rekomendacji oraz wsparcie w udoskonalaniu i optymalizacji procesów;
  • wspieranie kluczowych decyzji biznesowych poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych;
  • bieżąca współpraca z innymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w dziale kontrolingu na analogicznym stanowisku;
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, bankowość lub zbliżone);
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność;
  • znajomość Excela na poziomie bardzo dobrym;
  • znajomość narzędzi do przygotowywania prezentacji danych;
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu,
  • silne poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość.
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej);
  • pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego;
  • możliwość stałego rozwijania wiedzy i kompetencji;
  • prestiżową i przyjazną lokalizację biura w ramach kompleksu Royal Wilanów (w pobliżu znajdują się liczne kawiarnie, restauracje, fitness club, centrum medyczne, ogólnodostępne boiska sportowe, zielone skwerki itd.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • partnerska atmosfera współpracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 LAT. Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce*. Jesteśmy notowani na GIEŁDZIE PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH i wchodzimy w skład indeksu WIG Budownictwo.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Projekty realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII, Francji, Austrii i Norwegii.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

GRUPA ERBUD jest społecznie odpowiedzialna, dlatego w 2015 powołana została Fundacja ERBUD Wspólne wyzwania im. Eryka Grzeszczaka, która pomaga w usamodzielnianiu wychowanków domów dziecka.

Kontroler Finansowy, Warszawa