Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

International Center of Events II Sp. z o.o.

Kazimierza Gierdziejewskiego 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

1. Współudział w tworzeniu i realizacji obszaru rachunkowości zarządczej Spółki.

2. Pozyskiwanie, gromadzenie, weryfikacja oraz przetwarzanie danych niezbędnych do realizacji procesów:

• raportowania,

• kontroli,

• planowania (w oparciu o budżet tradycyjny i KPI),

• prognozowania

w zakresie rachunkowości zarządczej, płynności finansowej, sprzedaży, ryzyka, itp.

3. Przygotowywanie propozycji usprawnień i optymalizacji efektywności procesów w zakresach wskazanych w pkt. 2.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (jeden z kierunków / specjalizacji) ekonomia, matematyka, metody ilościowe w naukach ekonomicznych, ekonometria, statystyka, zarządzanie.

  • Praktyczna znajomość MS Excel w stopniu zaawansowanym, w tym kilkuletnie doświadczenie samodzielnej pracy z ww. narzędziem.

  • Kilkuletnie doświadczenie pracy zawodowej na stanowisku realizującym zadania tożsame z ww. zakresem obowiązków.

  • Komunikatywność, wysoka samodyscyplina, samodzielność, skuteczność oraz organizacja w realizacji obowiązków służbowych.

  • Umiejętność analizy i syntezy informacji oraz formułowania wniosków.

Mile widziane

  • Znajomość Visual Basic

  • Praktyczna znajomość funkcjonowania spółek prawa handlowego, min. spółki z o.o.

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów FK, ERP.

  • Wykonywanie obowiązków skarbnika korporacyjnego min. w spółce z o.o.

  • Doświadczenie we wdrożeniach lub samodzielnym usprawnianiu obszaru rachunkowości zarządczej, w tym KPI, rachunku kosztów działań ABC

  • Znajomości funkcjonowania obszaru sprzedaży

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Godziny pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (w siedzibie firmy)

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze jako część zgranego zespołu bez korporacyjnego nagromadzenia procedur, brak dress code’u

  • Znaczący wpływ w rozwój projektów realizowanych przez Grupę, w tym na realizowany obszar merytoryczny

Grupa IC to kilkudziesięcioosobowy zespół pełen ciekawych pomysłów, kreatywności, uporu, determinacji i profesjonalizmu. Pracę w firmie dzielimy na kilka zespołów:

IC Marketing – oferujemy outsourcing marketingu

IC Events – od ponad 11 lat zajmujemy się tworzeniem wydarzeń

IC Media – posiadamy 4 topowe portale branżowe: Branża Fitness, Zawód Trener, Reha Biznes oraz FranczyzaINFO

Aktualnie tworzymy 30 marek - naszych autorskich wydarzeń oraz obsługujemy marketingowo klientów zewnętrznych.

Więcej o nas: www.grupaic.pl

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.