Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Dr Gerard Sp. z o.o.

  • Salsy 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Salsy 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, kwartału, roku finansowego

  • Opracowywanie cyklicznych raportów finansowych, tworzenie raportów i analiz dla kierownictwa firmy

  • Przygotowanie co miesięcznych sprawozdań (raportów z uwzględnieniem prognoz, wyjaśnień dotyczących odchyleń od budżetu, analiz oraz trendów)

  • Przygotowywanie rekomendacji biznesowych dla wyższej kadry kierowniczej dotyczących kwestii finansowych i organizacyjnych

  • Utrzymywanie i ulepszanie kontroli finansowej oraz kontroli sprawozdawczości finansowej

  • Przygotowanie budżetu rocznego, forecastów, monitorowanie oraz kontrola budżetów

  • Współpraca z audytorami, funduszem inwestycyjnym

  • Udoskonalanie narzędzi finansowych

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale kontrolingu lub w dziale finansowym.

  • Biegła znajomość programu MS Excel, mile widziana znajomość Power BI

  • Praktyczna znajomość zasad raportowania zarządczego

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG lub retail

  • Nastawienie biznesowe

  • Znajomość systemów finansowych, dodatkowym atutem będzie znajomość AX Dynamics

  • Samodzielność w działaniu i umiejętność wyciągania wniosków

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.