Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Fiserv Polska S.A.

Aleje Jerozolimskie 100

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie budżetowania, planowania i prognozowania na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym;

  • Sprawozdawczość zarządcza i finansowa na poziomie jednostkowym i skonsolidowanym (miesięczna/kwartalna);

  • Udział w procesie raportowania grupowego i giełdowego;

  • Wykonywanie kalkulacji dotyczących oceny rentowności planowanych i realizowanych projektów;

  • Analiza rentowności klientów;

  • Weryfikacja wypłaty prowizji ze sprzedaży i wsparcie programu motywacyjnego sprzedaży;

  • Analiza wskaźnikowa sprawozdań finansowych;

  • Przygotowanie strategii długoterminowej;

  • Współpraca z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi;

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji na podstawie danych finansowych pozyskanych z systemu księgowego;

  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego;

  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie potrzeb kontrolingu i rachunkowości zarządczej;

  • Sporządzanie zestawień i kalkulacji na zlecenie Zarządu i Dyrektora Finansowego;

  • Przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych pozyskanych z systemu księgowego;

Nasze wymagania

  • 2 - 3 lata doświadczenia w pracy jako Analityk lub Kontroler Finansowy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość UoR oraz IFRS-ów;

  • Mile widziana certyfikacja ACCA, CFA, CIMA;

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz bardzo dobra znajomość Excela;

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu;

  • Umiejętność pracy z umowami oraz dokumentami prawnymi;

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane kierunkowe - finanse, ekonomia, rachunkowość, zarządzanie

To oferujemy

  • Pracę w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym;

  • Możliwość dołączenia do dobrze ugruntowanego zespołu profesjonalistów i firmy, która jest liderem w branży płatniczej;

  • Solidne, konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku;

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie