Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

GEFCO PolskaO firmie

GEFCO Polska

plac Bankowy 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie prawidłowości uzyskiwanych wyników finansowych (wyniki miesięczne/wyniki roczne) – tzw. zamkniecie miesiąca
  • Tworzenie rezerw mających wpływ na P&L
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, aktualizacji kwartalnych oraz kontrolowanie wykonania budżetu (tworzenie analiz dotyczących wybranych linii P&L)
  • Analizowanie zyskowności poszczególnych klientów oraz produktów
  • Weryfikacja i kontrola kosztów
  • Wsparcie działów centralnych (Sprzedaż, Zakupy, HR)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / finansowe (min. licencjat)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (Makra; zaawansowane funkcje)
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Mile widziane

  • Znajomość języka VB

To oferujemy

  • Ciekawą, dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, Karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, bilety do kina, teatru, na imprezy kulturalne, system rabatowy, bony świąteczne dla pracownika i jego dzieci, wypłata na życzenie
  • Premiowany system poleceń pracowniczych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w systemie hybrydowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • wypłata na życzenie

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: WAW/KF/11/2021

Kontroler Finansowy, plac Bankowy 2, Śródmieście, Warszawa