Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

Polska Grupa Lotnicza

Komitetu Obrony Robotników 45a

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad operacjami finansowo-księgowymi Spółki w przypisanym obszarze

  • Bieżące utrzymanie istniejącego modelu raportowania, m.in. przygotowywanie regularnych raportów zarządczych i operacyjnych

  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza w ścisłej współpracy z wewnętrznymi biznes partnerami

  • Przygotowywanie analiz ad hoc według zapotrzebowania

  • Udział w procesie tworzenia biznes planów nowych projektów i ofert oraz ocenę ich rentowności

  • Optymalizacja modelu raportowania z wykorzystaniem automatyzacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe, rachunkowość)

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w dziale kontrolingu/finansowym/analiz

  • Dobra znajomość systemu SAP

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych i pod presją czasu

  • Dobra znajomość języka angielskiego – minimum B2

Mile widziane

  • Znajomość branży lotniczej

To oferujemy

  • Bogaty pakiet świadczeń, w tym: bilety lotnicze na połączenia LOT i wybrane linie lotnicze całego świata

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w różnorodnych projektach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowa w ramach kontraktu B2B