Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

GREENFUTURE ENERGY sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

- konfiguracja i aktualizacja budżetu i prognozowania

- raportowanie finansowe i analiza wyników

- konfiguracja i monitoring KPI - tworzenie narzędzi do śledzenia

aktywności

- ustanowienie i usprawnienie zarządzania finansami w celu

zagwarantowania wiarygodności informacji

- tworzenie biznes planu

- konfiguracja narzędzi wspomagających proces decyzyjny dla kierownictwa

- set up and update of budget and forecasting

- financial reporting and performance analysis

- set up and follow up of KPIs - creating tools to follow up the activity

- set up and improvement of finance management to guarantee the reliability

of the information

- set up of business plan

- set up tools to help decision process for management

Nasze wymagania

- wykształcenie wyższe

- studia o profilu ekonomiczno-finansowym

- doświadczenie min 2 lata

- poziom języka angielskiego min B2

- higher education

- studies with an economic and financial profile

- experience for 2 years

- English language level at least B2

O nas

Greenfuture Energy jest deweloperem z ponad 650 MW w fazie rozwoju w zakresie energii wiatrowej i słonecznej. Bardzo dynamiczny start-up, Greenfuture Energy we współpracy z dużym międzynarodowym funduszem, planuje budować i obsługiwać opracowane projekty oraz pozyskiwać projekty na różnych etapach.

Greenfuture Energy is a developer with more than 650MW under development in Wind and Solar Energy. Very dynamic start-up, Greenfuture Energy in partnership with major international fund, plan to build and operate the projects developed and acquire projects at various stages.