Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Veolia Energia Warszawa

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz opłacalności projektów handlowych planowanych przez Spółkę

  • Weryfikacja opłacalności projektów biznesowych ex-post, tworzenie modeli finansowych do produktów handlowych oraz weryfikowanie modeli finansowania inwestycyjnych związanych z pozyskiwaniem dotacji

  • Nadzór nad planowaniem i wykonaniem budżetu inwestycyjnego

  • Udział w procesie przygotowania budżetu rocznego Spółki oraz aktualizacji budżetu

  • Przygotowywanie raportów zarządczych i analiz na potrzeby kierownictwa Spółki i innych interesariuszy

  • Udział w projektach nadzorowanych przez Dział Kontrolingu, w szczególności udział w pracach projektowych dotyczących opracowywania/dostosowywania narzędzi wsparcia w obszarze kontrolingu Spółki

  • Bieżąca współpraca z poszczególnymi Dyrekcjami Spółki, działami finansowymi spółek z Grupy Veolia Polska oraz innymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (kierunek: finanse, rachunkowość lub ekonomia)

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze finansów

  • Umiejętność oceny efektywności projektów inwestycyjnych i modelowania finansowego

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień kontrolingowych

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office z uwzględnieniem zaawansowanych funkcji Excel

  • Znajomość systemów klasy ERP i aplikacji kontrolingowych

  • Wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne

  • Samodzielność, sumienność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, poczucie humoru

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i dedykowane programy grupowe w tym z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi np. VR

  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie NNW oraz opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne.

  • Cykliczne spotkania z Zarządem Spółki

  • Pracowniczy Program Emerytalny (w pełni opłacany przez Pracodawcę)

  • Dodatkowy dzień wolny ( 14 sierpnia Dzień Veolii)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne