Oferta pracy

Kontroler Finansowy

MM PACKAGING POLSKA Sp. z o.o.

  • Elizy Orzeszkowej 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Elizy Orzeszkowej 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca kalkulacja rezerw, analizy, uzgodnienia

  • raportowanie wyników finansowych spółki

  • nadzór nad finansami operacyjnymi, rachunkowością, kontroling finansowy

  • koordynacja, konsolidacja i standaryzacja procesów księgowych

  • doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień

  • współpraca przy planowaniu i monitorowaniu płynności finansowej

  • przygotowanie sprawozdań i analiz na potrzeby zarządu

  • tworzenie procedur kontroli dokumentów

  • udział w tworzeniu budżetu spółki, kontrola nad realizacją

  • współpraca z pionem sprzedaży w zakresie analiz rentowności produktów

  • kontrola i nadzór nad obiegiem faktur w fabryce

  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy

  • partnerstwo biznesowe dla działów komercyjnych, produkcyjnych

  • budowanie świadomości finansowej oraz odpowiedzialność za wyniki finansowe

Nasze wymagania

  • min. kilkuletniego doświadczenia na stanowisku kontrolera finansowego w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobrej znajomości programu Excel, doświadczenia w pracy z hurtowniami danych

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym

  • wykształcenia wyższego kierunkowego

  • ugruntowanej wiedzy z obszaru kontrolingu, rachunkowości zarządczej, sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz i raportów finansowych

  • znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne