Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

CKS Ossa Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w przygotowaniu budżetu, prognoz finansowych oraz kontrola ich realizacji wraz z analizą odchyleń

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie analizy danych księgowych

  • Współpraca z działami operacyjnymi polegająca na wypracowywaniu optymalnych rozwiązań biznesowych

  • Comiesięczne raportowanie wyników na cele zarządcze

  • Comiesięczne raportowanie wyników do spółki matki

  • Przeprowadzanie analiz finansowych przy współpracy z działami biznesowymi

  • Rekomendowanie rozwiązań biznesowych popartych analizą danych

  • Proaktywne inicjowanie zmian / nowych procesów usprawniających działanie spółki w zakresie finansów

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w kontrolingu, przy analizach biznesowych lub w audycie

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenia w czynnościach związanych z zamknięciami miesiąca, przygotowywania bilansów, cyklicznych raportów jak i budżetu i jego analizy

  • Biegłość w narzędziach MS Excel oraz Powerpoint

  • Umiejętności analityczne

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Biznesowe spojrzenie na finanse

  • Mile widziane doświadczenie w branży hotelowej

  • Gotowość do cyklicznych podróży służbowych 80 km od Warszawy

  • Chęć brania udziału w ciekawym i rozwijającym się projekcie oraz tworzenia nowych standardów i procesów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Opis oferty

  • Rozwojowa praca na nowopowstałym stanowisku

  • Realny wpływ na działania biznesowe

  • Raportowanie bezpośrednio do dyrektora finansowego

  • Praca w spółce konsolidowanej na giełdzie