Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Panek S.A.

Panek S.A.

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie budżetu rocznego Spółki i weryfikacja jego realizacji w oparciu o budżety cząstkowe wszytkich departamentów w spółce

  • Przygotowywanie Forecastu do budżetu Spółki i weryfikacja jego realizacji

  • Przygotowywanie miesięcznego raportu wynikowego Spółki

  • Szczegółowa kontrola kosztów w spółce we wszystkich departamentach wraz z rekomendacją ewentualnych zmian

  • Przygotowywanie innych, zleconych, powstałych w trakcie współpracy raportów na potrzeby Spółki wraz z rekomendacjami dla Zarządu i CFO

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Znajomość pakietu Office (MS Excel, MS Word, Office 365)

  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność

  • Zdolności analityczne

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • System benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • Pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze

  • Możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne