Oferta pracy

Kontroler Finansowy

BlueSoft Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 134

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie przygotowania planów finansowych i prognoz

  • dostarczanie raportów finansowych i zarządczych, analiz i rekomendacji oraz wspieranie wyższej kadry menadżerskiej w realizacji strategii i planów operacyjnych

  • przygotowywanie modeli finansowych wspierających kluczowe decyzje podejmowane przez Zarząd Spółki oraz Dyrektorów Business Unitów

  • weryfikacja i ocena rentowności podpisywanych umów/zamówień oraz realizowanych projektów

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca (w tym automatyzacja i rozwój narzędzi)

  • przygotowanie raportowania finansowego wg wymogów Grupy Orange Polska

  • bezpośrednia współpraca z biznesem, Zarządem oraz Centrum Usług Księgowych

  • zatrudnienie w o oparciu o umowę o współpracę (B2B) w modelu hybrydowym

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy w obszarach finansowych

  • wykształcenie wyższe magisterskie z obszaru finansów i/lub ekonomii

  • praktyczna znajomość rachunkowości zarządczej i narzędzi analitycznych (Excel, Visual Basic, kostka OLAP, Power BI)

  • proaktywność i zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków i skutecznego przekonywania

  • umiejętności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • współpraca w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii;

  • stała współpraca w pełnym wymiarze godzin w niezwykłej firmie, która rozwija się dynamicznie od 20 lat;

  • elastyczny czas i hybrydowy model pracy (w różnych zespołach funkcjonują różne ustalenia, nie narzucamy żadnych opcji);

  • szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój;

  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego;

  • możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego;

  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym (udział w rejsach firmowych jest dofinansowany przez firmę).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Dlaczego BlueSoft?

  • współpraca w zespole interdyscyplinarnych ekspertów i entuzjastów technologii, zainspirowanych pracą w płaskiej hierarchii

  • stała współpraca w pełnym wymiarze godzin w niezwykłej firmie, która rozwija się dynamicznie od 20 lat

  • elastyczny czas i hybrydowy model pracy

  • szereg inicjatyw wspierających dzielenie się wiedzą i rozwój

  • możliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego online oraz zespołowe lekcje języka angielskiego

  • możliwość dołączenia do Multisport i ubezpieczenia medycznego

Jesteśmy polską firmą działającą globalnie. Na rynku istniejemy już 20 lat, zatrudniamy niemal 1000 osób, którzy pracują, wykorzystując ponad 200 technologii. Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT, wspierające biznes największych organizacji – liderów w sektorze telekomunikacji, bankowości, ubezpieczeń, logistyki oraz farmacji.

Przewiń do profilu firmy