Oferta pracy

Kontroler finansowy

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie budżetów i forecastów operacyjno-finansowych;

  • Przygotowywanie analiz BC dla nowych inicjatyw biznesowych;

  • Symulacje wrażliwości prognoz na zmianę kluczowych czynników biznesu;

  • Kontrola realizacji inicjatyw biznesowych, weryfikacja wskaźników operacyjno-finansowych, analiza odchyleń;

  • Analiza i opiniowanie faktur, umów i zapotrzebowań wewnętrznych;

  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych, zarówno w obszarze rachunku zysków i strat, jak i bilansowym (w tym rozrachunków);

  • Proponowanie działań korygujących w celu polepszenia wyników ekonomicznych;

  • Dostarczanie rzetelnej informacji zarządczej, sporządzanie raportów analityczno-finansowych i prezentacji dla Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: finanse, ekonomia, rachunkowość;

  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości, w tym rachunkowości zarządczej;

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera finansowego / Starszego Analityka Finansowego (doświadczenie w branży beauty lub produkcyjnej będzie dodatkowym atutem);

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Znajomość systemów SAP będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym;

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania zespole;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realny wpływ na kreowanie kierunku rozwoju firmy;

  • Prywatna opieka medyczna i benefity pracownicze;

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i zaangażowania.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów na każdym etapie ich tworzenia. W wyniku kolejnego etapu rozwoju poszukujemy Kontrolera Finansowego.

Przewiń do profilu firmy