Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Hortex Sp. z o.o.

Mszczonowska 2

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie jednostkowego sprawozdania finansowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego (MSSF);

  • Przygotowywanie raportów do sprawozdań finansowych Grupy;

  • Wsparcie w procesach planowania, prognozowania oraz monitorowania przepływów finansowych;

  • Praca nad doskonaleniem jakości prognozowania i monitorowania cash flow, poprzez analizę realizacji planów i prognoz płynnościowych;

  • Weryfikacja i analiza wyników jednostkowych Spółek zależnych Grupy;

  • Uzgodnienie i weryfikacja transakcji wewnątrzgrupowych dla potrzeb budżetu i jego aktualizacji;

  • Przygotowanie wielowymiarowych analiz dot. budżetu, aktualizacji i bieżącego wykonania dla potrzeb raportowania Grupy;

  • Udział w pracach nad przygotowaniem prezentacji dla Rady Nadzorczej, budżety, aktualizacje, audyty, spotkania wewnętrzne etc.

  • Współpraca z audytorem zewnętrznym oraz wewnętrznym;

  • Sporządzanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, inne).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej;

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w konsultingu w zakresie: Audyt Ogólny, Finanse;

  • Zaawansowana znajomość MS Office (w szczególności Excel i Power Point) oraz SAP;

  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia;

  • Praktyczna umiejętność pracy z danymi, bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, PowerPoint, Word);

  • Myślenie „Out of the box”, postawa „doer attitude”;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność i samodzielność zarówno w realizacji powierzonych zadań jak i inicjowaniu zmian;

  • Znajomość zagadnień podatkowych VAT i CIT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w otwartym, pozytywnym Zespole oraz możliwość współtworzenia ciekawych projektów;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, mix świadczeń z ZFŚS, ubezpieczenie na życie);

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jedną z najlepiej rozpoznawalnych i obdarzonych największym zaufaniem polskich marek. O zaufaniu, jakim darzą nas konsumenci świadczy nasza pozycja lidera w Polsce w kategorii soków, nektarów i napojów niegazowanych. Zostaliśmy ponadto uhonorowani licznymi nagrodami, którymi zostaliśmy uhonorowani. To dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników osiągamy sukcesy.

Przewiń do profilu firmy