Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

Beesafe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i analiza wyników spółki i projektów poprzez finansowe i niefinansowe KPI
  • Prowadzenie i kontrola realizacji planów oraz budżetów firmy, sporządzanie analiz przychodowo-kosztowych, sporządzanie raportów, analiz, prezentacji dla celów zarządczych
  • Współpraca przy przygotowywaniu raportów i not księgowych na potrzeby Grupy
  • Bieżąca współpraca z Departamentem Rachunkowości w zakresie zapewnienia poprawności danych finansowych, współudział w przygotowaniu miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie planów finansowych spółki i budżetów przychodowo - kosztowych poszczególnych jednostek organizacyjnych
  • Utrzymanie bieżącego raportowania w zakresie prezentacji oraz raportów zarządczych i nadzorczych, doskonalenie narzędzi raportowania
  • Analiza danych rynkowych i sektorowych w obszarach związanych z działalnością Spółki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu finansowego lub dziale finansowym w spółce branży finansowej lub audycie spółek finansowych
  • Znajomość analiz ekonomiczno-finansowych
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Umiejętność analitycznego, strategicznego, koncepcyjnego i procesowego myślenia
  • Bardzo dobra i samodzielna organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja interpersonalna

Mile widziane

  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę
  • Umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy​
  • Dostęp do najnowszych narzędzi i rozwiązań, jesteśmy cloud-native
  • Kafeterię benefitową, a w niej między innymi ubezpieczenie medyczne i karta MultiSport
  • Program rekomendacji - zgarnij dodatkowy bonus za polecenie kandydatów do pracy
  • Klub sportowy, w którym razem uczestniczymy w aktywnościach, takich jak bieganie czy jazda na rowerze
  • Świetne biuro Brain Embassy w dogodnej lokalizacji
  • Program onboardingowy
  • Programy rozwojowe, indywidualne podejście do Twojej ścieżki kariery
  • Bezpłatne zajęcia jogi i lekcje języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Beesafe Sp. z o.o.

Moglibyśmy powiedzieć, że jesteśmy firmą, która należy do wiodącego koncernu ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej Vienna Insurance Group. Moglibyśmy wskazać również nasze największe firmy w Polsce: Compensa, InterRisk, Wiener, Vienna Life. Wolimy Ci jednak powiedzieć, że na początku 2020 roku powstała firma, która chciała zrewolucjonizować rynek ubezpieczeń i zaczęła swoją przygodę. Drogę start-upu technologicznego, InsurTechu i zupełnie nowego gracza na rynku ubezpieczeń.

Grupa pasjonatów technologicznych przekuła swoje wizje w realne działania - mamy pomysły i plany na dalszy rozwój.

Dołączając do nas, będziesz uczestniczył w budowaniu nowoczesnego, cyfrowego rozwiązania w międzynarodowym zespole profesjonalistów.

Zatrudniamy najlepszych Specjalistów, których ambicją jest udział w projekcie, który zmieni świat ubezpieczeń.

Kontroler Finansowy, Warszawa