Oferta pracy

Kontroler Finansowy

JMP Flowers Grupa Producentów Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie bieżących raportów oraz analiz finansowych dla zarządu spółki,

  • udział w planowaniu biznesowym, prognozowaniu i budżetowaniu,

  • przygotowywanie analiz kosztowych i handlowych,

  • sporządzanie raportów dot. danych i wskaźników sprzedażowych, istotnych w procesach decyzyjnych spółki,

  • tworzenie oraz proponowanie narzędzi raportowania oraz automatyzacji procesów finansowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Ekonomia, Finanse i rachunkowość),

  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze kontrolingu lub finansów - mile widziane w firmie produkcyjno-handlowej,

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

  • dokładność, sumienność, rzetelność,

  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • pracę u lidera w branży Kwiatowej,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne zarobki (podstawa + bonus kwartalny),

  • pakiet szkoleń,

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi