Kontroler finansowy

Antal Finance & Accountancy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, polskiej spółki tworzącej grupę kapitałową w segmencie produkcji oraz dystrybucji gier komputerowych o międzynarodowym zasięgu szukamy kontrolera finansowego, który na co dzień będzie ściśle współpracował z polskim zarządem oraz szefem kontrolingu.

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników wybranych spółek (jednostek zależnych) w standardzie Grupy,

  • Kontrola Cash Flow wybranych spółek przy współpracy działu księgowości,

  • Aktualizacja i dbanie o poprawność danych systemowych związanych z kontraktami/rozliczeniami z deweloperami oraz rezerwami na licencje,

  • Wsparcie /koordynacja zamykania okresów finansowych dla wybranych spółek (jednostek zależnych),

  • Koordynacja procesu budżetowania,

  • Wsparcie procesów kontrolingowych w spółkach Grupy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse,ekonomia,rachunkowość),

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2,

  • Zdolności analityczne i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej,

  • Bardzo dobra znajomość Excel oraz doświadczenie we wdrażaniu automatycznego raportowania,

  • Doświadczenie w analizie biznesowej,

  • Skrupulatność i dokładność w przygotowywaniu raportów i analiz,

  • Komunikatywność oraz otwartość na zmiany.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem,

  • Opieka medyczna oraz Multisport,

  • Możliwość pracy w warszawskim biurze lub 100% pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy