Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Tuatara Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie budżetu, prognoz finansowych i analiz wariancji,

  • monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników finansowych,

  • tworzenie metodologii raportowania danych dla innowacyjnych produktów,

  • zapewnienie wysokiej jakości i ciągłego doskonalenia procesów finansowych oraz sprawozdawczości finansowej,

  • optymalizacja struktury kosztów i analiza rentowności,

  • przygotowywanie analiz na podstawie dużej ilości danych,

  • analizowanie danych finansowych, wyciąganie wniosków, prezentowanie wyników,

  • wspieranie operacji finansowych z udziałem spółek zależnych za granicą,

  • analiza rentowności projektów inwestycyjnych,

  • opracowywanie i wdrażanie nowego oprogramowania i narzędzi wspomagających.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Kontrolera Finansowego (min. 2 lata),

  • praktyczne doświadczenie w zakresie modelowania finansowego,

  • doskonała znajomość programu MS Excel,

  • gruntowna wiedza z zakresu zarządzania finansami, rachunkowości zarządczej i przepisów podatkowych,

  • doświadczenie w zakresie analizy finansowej i przygotowywania budżetu,

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doświadczenie w zakresie budżetowania,

  • umiejętność interpretowania danych, wyciągania wniosków i udzielania wskazówek,

  • umiejętności współpracy i komunikacji,

  • wysoka umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • praca w systemie hybrydowym,

  • niezależność i odpowiedzialność,

  • dostęp do innowacyjnych technologii i wpływ na stosowane narzędzia,

  • codzienne wsparcie liderów i nacisk na pracę zespołową,

  • ambitne, duże projekty,

  • krótkie ścieżki decyzyjne,

  • elastyczne godziny pracy,

  • nowoczesne biuro z rewelacyjną kawą,

  • rozbudowany pakiet rodzinny Medicover, który dodatkowo obejmuje Centra Medyczne Damiana (w 100% finansowany przez TUATARA),

  • Ubezpieczenie na życie w Warcie (w 100% finansowane przez TUATARA),

  • karta Multisport (w 50% finansowane przez TUATARA),

  • nieformalna atmosfera pracy.

O nas

Dołączysz do zespołu finansowego w TUATARA. Chcemy wspólnie z Tobą budować efektywność finansową naszej firmy, a do Twoich głównych zadań będzie należało dostarczanie informacji zarządczych potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych. W TUATARZE łączymy konsulting i technologię, żeby tworzyć wyjątkowe rozwiązania — od integracji backendu, przez digitalizację procesów, do innowacyjnych modeli biznesowych.

Jeśli jako kontrolera finansowego interesuje Cię branża IT, ale nie masz w niej doświadczenia, nie przejmuj się! Zawsze chętnie rekrutujemy otwarte umysły i z przyjemnością pokażemy Ci nasz rynek.