Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy

Antal Finance & Accountancy

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla Naszego globalnego klienta z branży budowlanej, świadczącego usługi z obszaru zarządzania i doradztwa na rzecz powiązanych spółek, poszukuję kandydata z obszaru kontrolingu. Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i na co dzień pracować w wielokulturowym środowisku zachęcam do aplikowania.

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników polskich spółek do grupy w ramach raportowania finansowego i zarządczego, budżetów i planów strategicznych,

  • Współpraca z lokalnymi kontrolerami finansowymi oraz dyrektorami finansowymi,

  • Przygotowywanie prezentacji, komentarzy oraz rekomendacji na potrzeby lokalne oraz globalne,

  • Uczestniczenie w audytach zewnętrznych i wewnętrznych w zakresie obszarów odpowiedzialności,

  • Wsparcie procesów akwizycyjnych, zarządzanie kapitałem obrotowym spółek powiązanych,

  • Utrzymywanie kompletności opisów i dowodów kontroli wewnętrznych spółek zgodnie z wymogami grupy,

  • Uczestniczenie we wdrażaniu polityk, procedur, odpowiedzialność za wybrane obszary w ramach automatyzacji procesów spółek.

Wymagania pracodawcy

  • ukończone studia ekonomiczne: finanse, rachunkowość, bankowość,

  • 5 lat doświadczenia w finansach w firmie produkcyjnej,

  • język angielski na poziomie zaawansowanym,

  • rozpoczęte studia ACCA lub podobne (gotowość do ich podjęcia)

  • wysokie umiejętności analityczne i praca na odpowiednich narzędziach

  • znajomość międzynarodowych standardów raportowania MSSF

Pracodawca oferuje

  • pakiet benefitów w tym: opieka medyczna,karta Multisport,wsparcie psychologiczne,ubezpieczenie grupowe

  • pracę w systemie hybrydowym

  • liczne programy rozwojowe

  • dofinansowanie do nauki języków obcych

  • sfinansowanie ACCA, CIMA itp.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • parking dla pracowników

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Przewiń do profilu firmy