Oferta pracy

Kontroler finansowy

PFR PORTAL PPK sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Pracownicze Plany Kapitałowe to powszechny i dobrowolny system długoterminowego oszczędzania. Jest on tworzony wspólnie przez pracownika, pracodawcę oraz państwo. PFR Portal PPK jest odpowiedzialny za przekazywanie rzetelnych informacji o PPK pracownikom i pracodawcom oraz wsparcie instytucji we wdrażaniu programu.

Zakres zadań:

  • opracowywanie budżetów rocznych i wieloletnich,
  • opracowywanie prognoz wykonania w ujęciu miesięcznym, kwartalnym i rocznym, a także ich bieżąca aktualizacja,
  • przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych,
  • analiza bieżących wyników finansowych w odniesieniu do planu finansowego,
  • analiza kosztów m. in. z uwzględnieniem centrów kosztowych,
  • analiza przychodów oraz opracowywanie benchmarków cenowych dla wybranych usług,
  • raportowanie bieżących wyników finansowych,
  • współpraca z biegłym rewidentem, doradcą podatkowym lub dostawcą usług księgowych,
  • opracowywanie analiz i zestawień według potrzeb Spółki,
  • udział w projektach Spółki.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata na podobnym stanowisku np. analityk finansowy, analityk kredytowy, analityk inwestycyjny,
  • doświadczenie, wiedza i umiejętności w obszarze rachunkowości, rachunkowości zarządczej lub kontrolingu operacyjnego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność syntetycznego formułowania wniosków i rekomendacji,
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, nauki ścisłe),
  • samodzielność,
  • terminowość i rzetelność,
  • bardzo dobra znajomość programów: MS Excel, MS Word, MS Powerpoint, MS Outlook.
2 - 4 lat

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowocześnie zaprojektowanym biurze w dogodnej lokalizacji w centrum miasta,
  • świetną atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny do wyboru: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
  • szkolenia.

CV należy wysłać za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy