Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Talent IN sp. z o.o.O firmie

8 000‐10 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Talent IN to butikowa agencja doradztwa personalnego, zajmująca się realizacją projektów rekrutacyjnych w obszarach wymagających bardzo dużej specjalizacji oraz finansów i sprzedaży.

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się i innowacyjną spółką handlową, działającą w branży spożywczej. Organizacja, którą tworzą aktywni eksperci, zorientowani na tworzenie środowiska pracy charakteryzującego się przyjazną atmosferą, w której wspiera się pracowników i dba o ich ciągły rozwój.

Obowiązki:

  • sporządzanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy
  • udział w opracowywaniu i wdrażaniu procesów biznesowych i procedur wewnętrznych
  • zapewnianie pełnej i aktualnej informacji o stanie realizacji poszczególnych projektów oraz przygotowywanie prognoz w tym zakresie – aktywny monitoring i efektywna kontrola
  • kontrola przepływów finansowych w projekcie (w tym monitorowanie należności, zobowiązań i rezerw)
  • analizę kosztów i odchyleń budżetowych oraz identyfikację przyczyn ich powstawania
  • identyfikację potencjalnych zagrożeń oraz ryzyk budżetowych
  • dostarczanie wiarygodnych informacji zarządczych potrzebnych do podjęcia trafnych decyzji biznesowych
  • rozwój narzędzi do raportowania i analizowania danych oraz projektów biznesowych
  • weryfikacja sprawozdań finansowych, np. pod kątem zgodności z MSSF
  • wsparcie obszaru zarządzania ryzykiem po stronie odbiorców.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów i/lub ekonomii i/lub zarządzania
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kontrolera Finansowego
  • bardzo dobra znajomość zagadnień i zasad kontrolingu operacyjnego i zarządczego w przedsiębiorstwie
  • wysokie umiejętności analityczne oraz w zakresie usprawniania narzędzi raportowania
  • umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, kreatywność
  • umiejętność syntetycznego wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy na rożnych szczeblach organizacji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z bardzo wysokim systemem premiowym
  • Niepowtarzalną możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ubezpieczenie
  • Pracę w doświadczonym zespole i organizacji o przyjaznym środowisku i wysokiej kulturze współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne