Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

ENERGIX POLSKA sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Dołącz do młodego i energicznego zespołu w prężnie rozwijającej się braży, do firmy która posiada farmy wiatrowe o łącznej mocy 120MW, w tym drugą co do wielkości farmę wiatrową w Polsce. Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie wyników finansowych firmy
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, przygotowywanie danych dla działu księgowości
  • Udział w przygotowaniu planu finansowego
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę budżetu
  • Opracowywanie oraz wdrożenie narzędzi kontrolingowych

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse/Rachunkowość lub pokrewne
  • Znajomość zawiłości rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Otwartość na zmiany, dynamika
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w fantastycznym zespole nastawionym na zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku i komunikację w języku angielskim
  • Udział w energetycznych projektach na dużą skalę
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

Ogłoszenie archiwalne