Ta oferta pracy jest nieaktualna od 437 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

    Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

    #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #InStyle #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

    Więcej o nas na:

    FB:
    www: http://www.burdamedia.pl/

    Miejsce pracy: Warszawa

    ZADANIA:

    • Pełnienie roli lidera w projektach wdrożeniowych: BI Qlik Sens (współpraca z firmą zewnętrzną i działami wewnętrznymi, szkolenie jego użytkowników, wsparcie powdrożeniowe Klienta wewnętrznego – pełnienie roli Key User’a) oraz aktywne uczestnictwo we wdrożeniach innych narzędzi do budżetowania
    • Pełnienie roli lidera w projekcie rozbudowy systemu ERP - współpraca z firmą zewnętrzną nad zmianami i personalizacją systemu ERP, szkolenie jego użytkowników, wsparcie powdrożeniowe Klienta wewnętrznego
    • Analizowanie procesów finansowo – księgowych w celu zdiagnozowania rozbieżności pomiędzy stanem teraźniejszym danego procesu a stanem pożądanym przez organizację;
    • Kontrolowanie wdrażanych rozwiązań biznesowych i zapewnienie, że rozwiązania te są zgodne z celami firmy
    • Inicjowanie procesów służących zwiększeniu efektywności i zmniejszenia kosztów i wdrażanie usprawnień oraz narzędzi celem optymalizacji procesów;
    • Przeprowadzanie analizy kontrolingowych
    • Aktywny udział w procesie budżetowania
    • Kooperacja z innymi działami Spółki w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i proponowania działań;

    OCZEKIWANIA:

    • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnych lub kierowniczych stanowiskach w działach kontrollingu finansowego
    • Doświadczenie we wdrażaniu BI (wdrożenie Qlik Sens mile widziane) oraz systemu ERP
    • Wysoko rozwinięte umiejętności w zakresie tworzenia modeli finansowych
    • Umiejętność tworzenia analizy Cash Flow
    • Doskonała znajomość MS Excel (w tym dobrze VBA) oraz SQL
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Umiejętności współpracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

    OFERUJEMY:

    • Pracę w prestiżowym międzynarodowym wydawnictwie,
    • Możliwości rozwoju,
    • Miłą i inspirującą atmosferę,
    • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną,
    • Możliwość przychodzenia do pracy z psami :)
    • Dostęp do magazynów wydawanych przez firmę oraz atrakcyjne rabaty na książki wydawane przez wydawnictwo burda książki :)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    klikając w przycisk:

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Burda Media Polska Sp, z o,o,, z siedzibą przy ul, Marynarskiej 15, 02-674 Warszawa (oraz ich udostępnianie do innych Spółek z Grupy Burda) - dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29,08,1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (t,j, Dz,U, 2014 poz, 1182 z późn.zm.).

    Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania