Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Warszawa 27826/001 8 - 10 tys. zł

    W związku z utworzeniem nowych struktur finansowych poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego, który będzie odpowiedzialny za kontroling finansowy oraz operacyjny wybranych projektów. Z uwagi na specyfikę stanowiska doświadczenie w branży lub sektorze pokrewnym jest warunkiem koniecznym. Jest to ciekawe stanowisko dla osób, które lubią pracować w oparciu o partnerskie relacje oraz cenią sobie w pracy kontakt z biznesem.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży budowlanej / deweloperskiej.

    Opis stanowiska

    • Sporządzanie analiz, dotyczących wyników finansowych spółki
    • Analiza kosztów prowadzonych przez firmę projektów budowlanych
    • Prognozowanie wyników finansowych oraz ustalanie przyczyn powstałych odchyleń
    • Prognozowanie i analiza przepływów pieniężnych
    • Kalkulacje i uzgodnienia w zakresie zawiązywania rezerw
    • Ocena i analiza podpisywanych umów z kontrahentami
    • Udział we wdrażaniu nowych rozwiązań kontrolingowych oraz raportowych

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe - Finanse, Rachunkowość, Ekonomia...
    • Min. 2-3 lata doświadczenia w dziale finansowym na podobnym stanowisku lub w audycie finansowym
    • Znajomość branży budowlanej / deweloperskiej jest warunkiem koniecznym
    • Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie min. B2
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel

    Oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa
    • Ubezpieczenie na życie
    • Stabilne zatrudnienie

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page