Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Burda International Poland to jedna z największych międzynarodowych spółek mediowo - technologicznych, która prowadzi swoją działalność w 20 krajach. W Polsce od ponad 25 lat z pasją rozwijamy rynek mediowy, wychodząc naprzeciw ciągle zmieniającym się oczekiwaniom technologicznym i kontentowym odbiorców w każdym wieku.

    Jako jedyni posiadamy pełne portfolio tematyczne ponad 60 magazynów i najnowocześniejszych produktów on-linowych. Burda International Poland jest także wydawcą bestsellerowych książek, kolekcji dziecięcych, magazynów Custom Publishing oraz organizatorem prestiżowych eventów. Z kreowanym przez nas unikalnym kontentem co miesiąc docieramy do ponad 23 milionów osób.

    #BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Gala #Glamour #ELLE #InStyle #Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #SlowlyVeggie #PrzyślijPrzepis #CRN #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

    Więcej o nas na:

    FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

    www: http://www.burdamedia.pl/

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Tworzenie narzędzi wspierających procesy kontrolingowe (na potrzeby raportowania i wielowymiarowych analiz)
    • Rozwój narzędzi kontrolingowych w celu usprawnienia procesów biznesowych
    • Udział przy tworzeniu budżetów rocznych i ich aktualizacji
    • Zamykanie miesiąca i analiza odchyleń budżetowych
    • Raportowanie miesięczne wyników kontrolingowych
    • Przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc zgodnie z założeniami i potrzebami firmy
    • Przygotowywanie analiz P&L produktów, bilansu oraz CF
    • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań

    Główne oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Ekonomia, Zarządzanie lub pokrewne)
    • Minimum 5 –letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Kontrolingu Finansowego
    • Zaawansowana znajomość: MS Excel, SQL, Visual Basic, Access
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Nastawienie na rezultaty
    • Otwartość na zmiany, inicjatywa oraz proaktywne podejście do pracy
    • Umiejętność efektywnej komunikacji z osobami na różnych poziomach stanowisk

    W zamian chcielibyśmy Tobie zaoferować:

    • Interesującą pracę w kreatywnym zespole
    • Udział w ciekawych projektach
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość przychodzenia do pracy z psami :)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    wraz z fragmentem kodu klikając w przycisk:

    Administratorem danych jest BURDA PUBLISHING POLSKA z siedzibą w Warszawa 02-674, Marynarska 15. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.