Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    GETFRESH Sp. z o.o. właściciel marki Dar Natury poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    A poniższe zadania są dla Ciebie interesujące i rozwojowe:

    • czynny udział w procesie finansowego zamknięcia miesiąca
    • sporządzanie raportów cyklicznych zgodnie
      z ustalonymi terminami na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne
    • sporządzanie analiz biznesowych i zestawień ad hoc
    • przygotowanie okresowych i doraźnych analiz finansowych
    • uczestnictwo w sporządzaniu budżetu Spółki oraz okresowych prognoz wyników
    • udział w projektach wewnętrznych
    • współpraca z innymi komórkami merytorycznymi w zakresie wykonywania swoich obowiązków

    Jeśli:

    • posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze: finanse, analizy finansowe, analizy biznesowe
    • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/rachunkowość/ekonomia/bankowość)
    • Twoja znajomość MS Excel jest na poziomie zaawansowanym  a znajomość programu MS Access na poziomie dobrym
    • Twoja znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
    • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie B1 – wystarczy :)
    • zasady funkcjonowania procesów w biznesie nie są Ci obce
    • chcesz pracować w zespole doświadczonych specjalistów (cenimy sobie współpracę i dobre relacje!)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie u jednego z liderów rynkowych w branży Home & Office Delivery, właściciela marki
      Dar Natury
    • pracę w przyjaznej atmosferze
    • szansę rozwoju zawodowego i pozyskania cenionych umiejętności
    • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjna oferta firmy dla Pracowników)

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając na przycisk:

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.