Kontroler Finansowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 30004/001

    Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z Head of Controlling firmy i będzie odpowiedzialna za kontrolę kwestii finansowych i księgowych firmy. Poszukujemy osoby z zacięciem IT (znajomość SAP moduły FI/CO więcej niż mile widziana), bardzo dobrą znajomością angielskiego, chętną do współpracy z innymi działami firmy oraz udziału w wielu projektach i inicjatywach wewnątrz organizacji.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z sektora farmaceutycznego.

    Opis stanowiska

    • Odpowiedzialność za kontrolę kwestii finansowo - księgowych firmy
    • Odpowiedzialność za zamknięcia cykliczne - raportowanie środków trwałych, CAPEX, KPI, dbanie o zgodność danych z politykami firmy
    • Współpraca merytoryczna i techniczna z innymi działami firmy pod kątem gromadzenia rezerw, odpowiedzialność za rezerwy w firmie
    • Kontrolowanie wydatków inwestycyjnych
    • Współpraca z Centrum Usług Wspólnych pod kątem compliance
    • Aktywny udział w procesach budżetowania i prognozowania, analizy odchyleń od budżetów
    • Współpraca z działem IT pod katem usprawniania systemów controllingowych, udział w inicjatywach IT
    • Odpowiedzialność za audyt wewnętrzny (procesy ICFR) oraz współpraca z audytem zewnętrznym
    • Doradztwo pod kątem tworzenia oszczędności w firmie

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. finanse, rachunkowość)
    • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w dziale finansów w międzynarodowej firmie
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP (moduły FI / CO) - więcej niż mile widziane
    • Zacięcie IT - chęć pracy i usprawniania systemów controllingowych
    • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy, umiejętność zarządzania kilkoma zadaniami w jednym czasie
    • Wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu

    Oferujemy

    Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, szerokie zestaw benefitów pozapłacowych, pracę przy ciekawych projektach i w międzynarodowym środowisku.

    PiotrWajgielt.73013.1167@pagepl.aplitrak.com

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców