Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Wydawnictwo C.H.BECKO firmie

Wydawnictwo C.H.BECK

Bonifraterska 17

Warszawa

C.H.Beck jest wiodącym dostawcą kompleksowej informacji prawnej dla kancelarii prawnych, największych firm i urzędów na terenie całej Polski. Naszym Klientom oferujemy klasyczne publikacje książkowe oraz System Informacji Prawnej Legalis – nowoczesne rozwiązanie informatyczne, wspomagające proces stosowania prawa.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

KONTROLER FINANSOWYNumer ref.: nr ref. KF/01/2020

Lokalizacja: Warszawa, ul. Bonifraterska 17

www.beck.pl

Główne zadania:

  • tworzenie i kontrola procedur wewnętrznych obowiązujących w Wydawnictwie
  • kontrola i interpretacja podstawowych parametrów finansowych Spółki
  • kontrola kosztów i przychodów
  • raportowanie zgodnie ze standardami przyjętymi w Spółce
  • przygotowywanie i modyfikacja raportów w zleconych obszarach
  • przygotowywanie rocznego budżetu oraz forecast’ów
  • ocena efektywności finansowej prowadzonych w Wydawnictwie projektów
  • współpraca z audytem zewnętrznym, działem Księgowości oraz z innymi działami Wydawnictwa w zakresie zleconych projektów
  • zarządzanie i nadzór nad pracą podległego zespołu

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w audycie finansowym przedsiębiorstw w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki lub na stanowiskach Financial Controller, Business Controller oraz Financial Expert
  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • znajomość przepisów oraz zasad rachunkowości finansowej/rachunkowości zarządczej
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość narzędzi i systemów: MS Excel, VBA, SQL, MS Dynamics
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność w działaniu oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętności analityczne, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • przyjazne środowisko pracy, w którym wzajemnie się szanujemy oraz dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
  • wsparcie w rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych – polityka finansowania szkoleń i nauki języków obcych
  • wsparcie merytoryczne oraz niezbędne narzędzia pracy
  • dostęp do produktów Wydawnictwa C.H.Beck na preferencyjnych warunkach

Zgłoszenia zawierające życiorys prosimy przesyłać za pomocą przycisku.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne