Kontroler finansowy

Pentacomp

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Pentacomp

Aleje Jerozolimskie 179

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie wymagań i rozwijanie narzędzi analitycznych służących do oceny efektywności oraz korzyści prowadzonych w firmie projektów

  • bieżący monitoring finansowy sektorów biznesowych, projektów, produktów, oraz funkcji centralnych

  • zdefiniowanie i wdrożenie procesów kontroli kosztów w wyżej wymienionych obszarach

  • przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dla zarządu, z analizą odchyleń, wnioskami i rekomendacjami

  • budżetowanie i prognozowanie wyżej wymienionych obszarów

  • ścisła współpraca z liderami sektorów biznesowych i linii produktowych, oraz kierownikami projektów i funkcji centralnych

  • aktywny udział w zdefiniowaniu optymalnych i nowoczesnych procesów: raportowania, analizy, budżetowania i prognozowania oraz wdrożeniu narzędzi wspierających te procesy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, księgowość)

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie kontroli kosztów projektów, inwestycji, R&D

  • doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych

  • doświadczenie w pracy z liderami biznesowymi

  • dobre zrozumienie procesów finansowych

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP

  • samodzielność, kreatywność, umiejętność aktywnego współtworzenia nowoczesnego kontrolingu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • znajomość Power BI

  • doświadczenie w branży technologicznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Pentacomp

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Przewiń do profilu firmy