Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

FLUENCE sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

•Aktywna rola we wspieraniu Zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych poprzez przygotowywanie analiz oraz raportów dot. kosztów, przychodów, płynności finansowej i wykonania prognoz,

•Przygotowywanie planów finansowych poprzez projektowanie budżetów oraz krótko– i długookresowych prognoz, w tym bieżąca aktualizacja prognoz oraz przygotowywanie budżetów projektów inwestycyjnych,

•Współpraca z menedżerami oraz podmiotami zewnętrznymi m.in. biuro księgowe, dostawcy systemów ERP, BI,

•Wsparcie księgowości przy zamknięciach okresowych,

•Ciągłe doskonalenie, proponowanie zmian i optymalizacja procesów finansowych i księgowych oraz wdrażanie narzędzi do automatycznego raportowania,

•Przygotowywanie modeli finansowych oraz wsparcie w procesach pozyskiwania finansowania,

•Sporządzanie raportów i analiz ad hoc związanych z bieżącymi potrzebami operacyjnymi i szybkim tempem rozwoju.

Nasze wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: controlling / finanse i rachunkowość/ ekonomia),

• Min. trzyletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów na podobnym stanowisku, doświadczenie w firmie audytorskiej lub w dziale kontrolingu finansowego będzie dodatkowym plusem,

• Znajomość zasad rachunkowości oraz metod kontroli zarządczej,

• Bardzo dobra znajomość MS Excel,

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• Umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,

• Systematyczność i terminowość,

• Samodzielność w działaniu oraz umiejętność wyciągania wniosków z przeprowadzonych działań i rekomendowanie rozwiązań.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy w rosnącej organizacji,

• Doświadczenie w firmie produkcyjnej,

• Doświadczenie w rozliczaniu dotacji,

• Doświadczenie w narzędziach BI: PowerBI, Tableau, Qlik, etc.,

• Znajomość języków programowania VBA/SQL, Python (pandas, numpy), Google App Scripts.

To oferujemy

•Elastyczne warunki pracy (umowa o pracę: 0.5-1 etatu lub umowa o współpracę),

•Pracę w firmie z międzynarodowymi klientami,

•Jasno zdefiniowane cele i pracę opartą na projektach,

•Możliwość rozwoju zawodowego poprzez wdrażanie autorskich rozwiązań,

•Otwarta atmosfera i profesjonalny wspierający zespół w dynamicznie rosnącej organizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

O nas

Fluence jest młodą, szybko rozwijającą się polską spółką technologiczną rozwijającą zaawansowane technicznie lasery. Opracowujemy od podstaw, a następnie produkujemy lasery femtosekundowe w technologii światłowodowej oraz optoelektroniczne urządzenia do pomiarów promieniowania laserowego. Nasz zespół pracuje w przyjaznej, mało sformalizowanej atmosferze. Więcej informacji o nas możesz przeczytać na naszej stronie internetowej: https://fluence.technology/.