Logo Pracuj.pl

Kontroler finansowy

Fellowmind Poland Sp. z o.o.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fellowmind Poland Sp. z o.o.

Wincentego Rzymowskiego 34

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie raportów i sprawozdań okresowych
  • przygotowywanie budżetu i planów długookresowych
  • wykonywanie analiz finansowych
  • kontrola kosztów

Nasze wymagania

  • znajomość finansów i rachunkowości
  • doświadczenie w księgowości/raportowaniu lub kontrolingu
  • znajomość standardów rachunkowości na poziomie podstawowym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na prowadzenie spotkań merytorycznych (min. B2)
  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrej komunikacji
  • wykształcenie wyższe kierunkowe

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku kontrolera finansowego, szczególnie w firmie zajmującej się wdrożeniami IT

To oferujemy

  • cztery wartości, jeden zespół!
  • always personal - zawsze najważniejszy jest człowiek. Oznacza to, że relacje międzyludzkie i wzajemny szacunek są dla nas najistotniejsze
  • better together - pomagamy sobie nawzajem, troszczymy się o siebie, ponieważ dzięki wspólnemu wysiłkowi tworzymy lepsze jutro
  • serious about fun - zależy nam na tworzeniu pozytywnej atmosfery. Praca powinna dawać radość i nastrajać ludzi pozytywnie, ponieważ właśnie te czynniki przekładają się na motywację i ułatwiają pracę
  • act with courage - mamy odwagę robić nowe rzeczy, odkrywać nowe możliwości i stawiać sobie wysoko poprzeczkę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Fellowmind jest wiodącym europejskim partnerem Microsoft Business Application, która działa w 6 krajach: Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Danii i Finlandii. Pomagamy naszym klientom w szybszym osiągnięciu cyfrowej gotowości, wykorzystując rozwiązania chmurowe firmy Microsoft. Chcemy, by technologia służyła ludziom i sprawiała im radość. Fellowmind to silny zespół, składający się z 2 000 utalentowanych Fellows.

Chcesz do nas dołączyć? Aplikuj już dziś!

Kontroler finansowy, Wincentego Rzymowskiego 34, Mokotów, Warszawa