Ta oferta pracy jest nieaktualna od 319 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 06.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Monitor Milenium Sp. z o.o.

    Jesteśmy biurem finansowo-księgowym, działamy w nieszablonowy sposób także jeśli chodzi o organizację wewnętrzną. Szukamy osoby na stanowisko „Kontroler Finansowy” do zdalnej pracy z małej i średniej wielkości przedsiębiorstwami, będącymi naszymi klientami.

    Region: wielkopolskie

    Obowiązki:

    • cykliczne analizy raportów miesięcznych jak bilans, rachunek zysków i strat, zestawienia kosztów wraz z odchyleniami i ich interpretacja dla klientów,
    • analiza i doradztwo dla osób prowadzących firmy w obszarach takich, jak kalkulacja kosztów produktu, rachunek kosztów zmiennych, plany przepływów gotówkowych, kontrola należności, itp.,
    • prowadzenie procesu pozyskania informacji z systemów źródłowych (konieczna znajomość podstaw SQL),
    • współudział w tworzeniu i wdrażaniu nowych usług kontrolingowych.

    Wymagania:

    • gotowość do nauki i zmian, komunikatywność, samodyscyplina, samodzielność,
    • swoboda w komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie,
    • znajomość Ms Excel w stopniu zaawansowanym, SQL na poziomie min. podstawowym,
    • znajomość zagadnień finansowych w zakresie koniecznym do wykonywania powyższych obowiązków.

    Oferujemy:

    • pracę, w której samodzielnie ustalasz:
      • gdzie ją wykonujesz (praca zdalna z domu czy z innej Twojej lokalizacji),
      • kiedy ją wykonujesz (dni i godziny pracy),
      • jak duży zakres pracy realizujesz (ilu stałych lub jednorazowych zleceń się podejmujesz),
    • wynagrodzenie uzależnione od wykonanej pracy.

    Jeżeli szukasz pracy, w której chcesz pracować np. w niepełnym wymiarze godzin i/lub pogodzić inne obowiązki z pracą zawodową, to ta oferta jest dla Ciebie. Pracują z nami zarówno zewnętrzni freelancerzy, którzy mają inne zajęcia, jak i osoby pracujące wyłącznie w naszej organizacji.

    Zainteresowanych prosimy o:

    • przesłanie życiorysu klikając w przycisk aplikowania
    • w temacie wiadomości prosimy podawać: „KONTROLER FINANSOWY - Imię Nazwisko”.

    Odpowiemy na wybrane oferty.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).