Kontroler Finansowy

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-11-06
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 2017-12-06)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Monitor Milenium Sp. z o.o.

Jesteśmy biurem finansowo-księgowym, działamy w nieszablonowy sposób także jeśli chodzi o organizację wewnętrzną. Szukamy osoby na stanowisko „Kontroler Finansowy” do zdalnej pracy z małej i średniej wielkości przedsiębiorstwami, będącymi naszymi klientami.

Region: wielkopolskie

Obowiązki:

  • cykliczne analizy raportów miesięcznych jak bilans, rachunek zysków i strat, zestawienia kosztów wraz z odchyleniami i ich interpretacja dla klientów,
  • analiza i doradztwo dla osób prowadzących firmy w obszarach takich, jak kalkulacja kosztów produktu, rachunek kosztów zmiennych, plany przepływów gotówkowych, kontrola należności, itp.,
  • prowadzenie procesu pozyskania informacji z systemów źródłowych (konieczna znajomość podstaw SQL),
  • współudział w tworzeniu i wdrażaniu nowych usług kontrolingowych.

Wymagania:

  • gotowość do nauki i zmian, komunikatywność, samodyscyplina, samodzielność,
  • swoboda w komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie,
  • znajomość Ms Excel w stopniu zaawansowanym, SQL na poziomie min. podstawowym,
  • znajomość zagadnień finansowych w zakresie koniecznym do wykonywania powyższych obowiązków.

Oferujemy:

  • pracę, w której samodzielnie ustalasz:
    • gdzie ją wykonujesz (praca zdalna z domu czy z innej Twojej lokalizacji),
    • kiedy ją wykonujesz (dni i godziny pracy),
    • jak duży zakres pracy realizujesz (ilu stałych lub jednorazowych zleceń się podejmujesz),
  • wynagrodzenie uzależnione od wykonanej pracy.

Jeżeli szukasz pracy, w której chcesz pracować np. w niepełnym wymiarze godzin i/lub pogodzić inne obowiązki z pracą zawodową, to ta oferta jest dla Ciebie. Pracują z nami zarówno zewnętrzni freelancerzy, którzy mają inne zajęcia, jak i osoby pracujące wyłącznie w naszej organizacji.

Zainteresowanych prosimy o:

  • przesłanie życiorysu klikając w przycisk aplikowania
  • w temacie wiadomości prosimy podawać: „KONTROLER FINANSOWY - Imię Nazwisko”.

Odpowiemy na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się