Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

STB KONCEPT SP. Z O.O.

  • Wołomin

    Wołomin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w przygotowaniu planów i prognoz, w tym budżetu, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,

  • bieżące wyliczanie istotnych dla firmy wskaźników oraz ich monitorowanie,

  • analiza cash flow i raportowanie wniosków do Dyrektora Finansowego,

  • przygotowywanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych, współpraca z działem księgowym,

  • przygotowywanie raportów zarządczych dla kierownictwa firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zakresie controllingu i analizie danych finansowych,

  • wiedza z zakresu finansów i księgowości,

  • bardzo dobre umiejętności posługiwania się pakietem Microsoft Office, w szczególności programem Excel i Power Point (mile widziana przynajmniej podstawowa znajomość VBA),

  • znajomość narzędzi klasy Business Intelligence (np. Power BI),

  • zdolności interpersonalne i komunikacyjne,

  • mile widziana znajomość systemu Enova.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • umowę o pracę (3 miesiące na okres próbny, następnie na czas nieokreślony), możliwość również zawarcia umowy w oparciu o własną działalność gospodarczą,

  • motywujący system premiowy,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Spotkanie w biurze

3

Oferta :-)

O nas:

  • www.stbkoncept.pl

  • www.stbbudownictwo.pl

STB Koncept zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. W ramach działalności zajmujemy się również generalnym wykonawstwem, które realizuje spółka STB BUDOWNICTWO.

Przewiń do profilu firmy