Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Hoist Polska Sp. z o.o.O firmie

Hoist Polska Sp. z o.o.

Generała Józefa Bema 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Rozwój i automatyzacja istniejących procesów i raportów

  • Tworzenie i koordynacja w procesie przygotowania prognoz i budżetu

  • Przygotowywanie raportów oraz analiz dla celów zarządczych

  • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.

  • Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi, w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w analizach/raportowaniu/planowaniu (mile widziane w branży finansowej)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Kreatywność i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań

  • Dobre umiejętności komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu w VBA

  • Znajomość SQL (T-SQL)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku Tableau

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym.

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających twoje kompetencje.

  • Interesujące i pełne wyzwań stanowisko.

  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną. programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, zajęcia z języka angielskiego i ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Hoist Finance jest zaufanym partner w restrukturyzacji zadłużenia wobec międzynarodowych banków. Mówiąc prosto, oznacza to, że kupujemy kredyty bankowe, które nie są spłacane. W ten sposób uwalniamy zasoby i zmniejszamy ryzyko dla naszych partnerów, banków, przyczyniając się do stabilnego systemu finansowego. Wspieramy również naszych klientów, dłużników, w uwolnieniu się od długów poprzez tzw. polubowne ugody. Naszym celem jest znalezienie realistycznego planu płatności w otwartym i pełnym szacunku dialogu z klientem.

Pracownicy Hoist Finance kierują się wspólnym celem - rozwijaniem i wspieraniem długoterminowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Dzięki wysokim standardom etycznym, zgodności z ramami regulacji finansowych oraz zachowaniem opartym na przejrzystości i szacunku zapewniamy, że każdego dnia zdobywamy zaufanie naszych interesariuszy.

Przewiń do profilu firmy