Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Wrocław

Wrocław

Dlaczego powinieneś dołączyć do Avenga? Bo tutaj jesteśmy sobą!
Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Obowiązki:

  • udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku
  • koordynowanie procesu budżetowania, forecastu
  • kontrola realizacji budżetów (odchyleń na poziomie przychodów, marży oraz kosztów)
  • analiza rentowności klientów, oddziałów, linii biznesowych itp.
  • przygotowanie analiz i wniosków biznesowych
  • nadzorowanie i rozwój narzędzi BI (Prophix i Power BI)
  • dbanie jakość danych w systemie księgowym pod kątem wymiarów kontrolingowych (MPKi itp.)
  • przygotowanie modeli finansowych i analiza business case
  • współpraca z doradcą w zakresie wdrożenia IFRS w Grupie Avenga
  • współpraca z działem księgowości, należności, płac i sprzedaży

Wymagania:

  • znajomość systemów ERP (preferowany Asseco Softlab)
  • doskonała znajomość Excela
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale kontrolingu
  • wykształcenie wyższe najlepiej ekonomiczne, finansowe itp.
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków, rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, wnikliwość i systematyczność
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Kontroler Finansowy.

Ogłoszenie archiwalne