Oferta pracy

Kontroler Finansowy

KARMAR S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu i kadrą techniczną przy tworzeniu i realizacji budżetu projektu budowlanego

  • Kontrola i analiza budżetów projektów budowlanych - kontrola realizacji oraz prognozy na koniec budowy

  • Analiza odchyleń budżetowych

  • Bieżąca kontrola, weryfikacja i analiza rozliczeń z Klientami i z Działem Księgowości

  • Przygotowywanie miesięcznych raportów kontrolingowych, analiz oraz innych dokumentów na zlecenie Kierownika ds. Kontrolingu oraz Kierownika Projektu

  • Udział w zamknięciach miesięcznych, kwartalnych i rocznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość zarządcza, ekonomia)

  • Minimum 3 -letniego doświadczenia w zakresie kontrolingu w branży budowlanej (mile widziane doświadczenie zdobyte przy realizacji projektów z sektora mieszkaniowego, biurowego, przemysłowego)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Znajomość systemu SAP będzie atutem

  • Mobilności geograficznej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce oraz status lidera na rynkach międzynarodowych

  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

KARMAR S.A.

KARMAR S.A. działa na rynku od ponad dwudziestu lat, ciesząc się uznaniem Klientów i utrzymując na rynku usług budowlanych kluczową pozycję, jako generalny wykonawca projektów kubaturowych oraz przemysłowych.

Wizytówką Firmy jest ponad sto zakończonych, bądź będących w trakcie procesu budowlanego inwestycji.

Jako część BOUYGUES CONSTRUCTION - jednej z największych grup budowlanych na świecie oraz zajmującej czwarte miejsce w prestiżowym rankingu „Najlepszy Pracodawca we Francji” - KARMAR S.A. jest cenionym partnerem biznesowym i atrakcyjnym pracodawcą.

Przewiń do profilu firmy