Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

SUN FOR YOU

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego, strategie oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,

  • monitorowanie i planowanie płynności finansowej,

  • przygotowywanie miesięcznych raportów i zestawień (m.in. księgowych, finansowych, kadrowych, rozrachunkowych itp.),

  • „pilotowanie” wyniku finansowego,

  • wdrażanie i opracowywanie systemów raportowania i obiegu informacji,

  • optymalizowanie kosztów,

  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.,

  • tworzenie nowych biznesplanów,

  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych,

  • analiza wskaźników na projektach,

  • nadzór nad dokumentacja kontraktową,

  • ocena i raportowanie zagrożeń,

  • czynny udział w procesie decyzyjnym dotyczącym działań na poziomie operacyjnym.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym,

  • doświadczenie w budżetowaniu projektów,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • znajomość Microsoft Excel na poziomie zaawansowanym,

  • znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

  • dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie – pełen etat,

  • przyjazną atmosferę oraz zespół zorientowany na współpracę,

  • możliwość rozwoju,

  • pakiet medyczny LuxMed oraz owocowe poniedziałki :)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów prosimy o aplikowanie za pomocą portalu.

SUN FOR YOU

SUN FOR YOU Sp. z o.o. - jesteśmy firmą z doświadczeniem zdobytym w Polsce i za granicą w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Naszą misją jest tworzenie i realizacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze wykorzystania i upowszechniania alternatywnych źródeł energii oraz efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych. Wdrażając innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne pracujemy na rzecz upowszechniania energii czerpiącej swoją moc ze słońca, wpływając tym samym pozytywnie na środowisko naturalne, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni.

Przewiń do profilu firmy