Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

Entire M sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca hybrydowa

Entire M sp. z o.o.

Legnicka 57w

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie wspólnego planu kont dla potrzeb rachunkowości zarządczej,
  • wycena produkcji własnej,
  • tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych,
  • przygotowanie procesu budżetowania i prognozowania w zakresie zbierania, konsolidacji i raportowania danych,
  • kalkulacja kosztu nowych produktów,
  • przygotowanie danych i raportów na potrzeby Zarządu,
  • współpraca z działem sprzedaży, marketingu, R&D w ramach działań rozwojowych, wykonania budżetów i planowania,
  • automatyzacja i optymalizacja procesów raportowych przy współpracy z działem IT/BI,
  • uczestnictwo w procesie audytu statutowego,
  • udział w tworzeniu rocznego budżetu oraz prognoz finansowych,
  • udział w tworzeniu narzędzi i procedur controllingowych,
  • kontakt z bankami, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższe (preferowane: finanse, ekonomia),
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w komórce kontrolingowej bądź pokrewnej (finanse),
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz narzędzi wspierających modelowanie procesów biznesowych,
  • doświadczenie przy sporządzaniu budżetu, planowaniu finansowym,
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • umiejętność prezentacji danych i budowania dashboardów,
  • umiejętność wyznaczania wskaźników KPI, a następnie ich realizacji,
  • umiejętność rekomendowania i inicjowania nowych rozwiązań,
  • wzorowa organizacja pracy i wysoka komunikatywność,
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu zadań.

Mile widziane

  • doświadczenie w procesie zamknięcia miesiąca,
  • znajomość programu COMARCH ERP,
  • umiejętność zarządzania ludźmi (w przyszłości możliwość stworzenia własnego działu).

To oferujemy

  • umowa o pracę lub współpraca w ramach B2B,
  • na początku współpracy praca stacjonarną w godz. 7:00 – 15:00, następnie: elastycznie,
  • szkolenia branżowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny, zawierający między innymi: ubezpieczenie grupowe; prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • szybkie procesy decyzyjne,
  • nauka j. angielskiego online, finansowana całkowicie przez pracodawcę,
  • zniżki pracownicze na zakup produkowanego sprzętu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z Rekruterem i Główną Księgową

2

Rozmowa z Zarządem

3

Decyzja

Entire M Sp. z o.o. to polska firma z prawie 40-letnim doświadczeniem. Jesteśmy lokalnym liderem w produkcji oraz dystrybucji sprzętu i odzieży militarnej, survivalowej oraz outdoorowej (m.in. Helikon-Tex). Motto jednej z naszych marek: #JourneyToPerfection wyraża nasze dążenie do doskonałości. Jeżeli w swojej pracy chcesz się kierować szacunkiem, partnerstwem i zależy Ci na ciągłym rozwoju - koniecznie aplikuj i dołącz do naszego ponad 200-osobowego teamu pasjonatów.

Aktualne oferty pracodawcy
ID 29

Kontroler Finansowy, Legnicka 57w, Fabryczna, Wrocław