Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Gamefound Sp. z o.o.

Świętego Mikołaja 8

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie na potrzeby wewnętrzne raportów z zebranych środków i uzgadnianie ich do danych finansowych operatora płatności,

  • Współpraca z działem księgowym w celu poprawnego wystawienia faktur sprzedażowych,

  • Współpraca z wydawcami gier planszowych (głównie zagranicznych podmiotów gospodarczych) w kwestiach finansowych (przekazywanie raportów, faktur, procesowanie zwrotów),

  • Udział w rozliczeniach VAT oraz innych podatków pośrednich,

  • Analiza wydatków i tworzenie zestawień kosztowych w tym porównanie z budżetem,

  • Bieżące i projektowe zadania z zakresów finansów, rachunkowości i podatków.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Excel: wykorzystywanie podstawowych funkcji (takich jak wyszukaj.pionowo czy suma.jeżeli), tworzenie prostych tabel przestawnych, mile widziana umiejętność tworzenia makr.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji lub rozmowy telefonicznej z wydawcami gier planszowych.

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze finansów, rachunkowości lub podatków.

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w centrum Wrocławia.

To oferujemy

  • Szansę na współtworzenie globalnie rozpoznawanego produktu,

  • Pracę w stale rozrastającym się zespole i otwartym managemencie,

  • Stabilność finansową dużego studia, przy zachowaniu atmosfery start-upu,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

  • Pracę w otoczeniu gier planszowych,

  • Miłą i przyjazną atmosferę,

  • Nowe biuro z przyjaznym designem,

  • Hybrydowy model pracy,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, kafeteria, owoce w biurze, brak dress code'u, Spotkania integracyjne, chill zone, gry planszowe i gry wideo w pracy!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • kafeteria benefitów

  • gry planszowe w pracy

Przewidywane obowiązki

Gamefound.com jest platformą e-commerce łączącą wydawców gier planszowych z ich pasjonatami z całego świata. Jako Kontroler Finansowy będziesz odpowiadał za kluczowy aspekt naszej działalności: rozliczenia finansowe między platformą a wydawcami.

Gamefound to dynamicznie rozwijająca się platforma crowdfundingowa skoncentrowana na grach planszowych. Jesteśmy startupem, który ma jasno określony cel – sprawić, by finansowanie społecznościowe gier planszowych było jak najlepsze dla ludzi na całym świecie. Twórcy korzystający z naszego systemu podchodzą do niego bardzo entuzjastycznie i jest to jasny przekaz, że idziemy we właściwym kierunku.

Napędza nas pasja do gier planszowych.

W Gamefound pracujemy jako zespół, w którym każdy ma coś do powiedzenia i może wpłynąć na ostateczny wygląd produktu. Obecnie poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam rozwijać się jako firma i budować jeszcze silniejszą markę na globalnym rynku crowdfundingowym.

Przewiń do profilu firmy