Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

Tako Media Sp. z o.o. Sp. k. O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Producent seriali i programów telewizyjnych takich jak "Dlaczego ja?",
"Kowalscy kontra Kowalscy", "Ślad"
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki

Osoba pracująca na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • Przygotowywanie  rocznego budżetu
  • Przegląd księgowań pod kątem prawidłowych kwot, kont i MPK oraz zgodności z budżetem
  • Przygotowanie bieżących przepływów pieniężnych
  • Uzgodnienie list płac do ksiąg
  • Kalkulacja udziału w zysku dla celów podatkowych
  • Potwierdzenie salda z jednostkami powiązanymi/nadzór nad procesem
  • Dekretacja dokumentów dotyczących kosztów administracyjnych w EOD - systemie do akceptacji faktur
  • Przygotowanie informacji do rozliczeń
  • Weryfikacja kosztorysów wynikowych.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym rocznych)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, ekonomia/finanse
  • Znajomość języka angielskiego
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość księgowości
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z klauzulą
o przetwarzaniu danych osobowych
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne