Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Divante to czołowy na polskim i europejskim rynku e-business Software House. Jesteśmy liderem we wdrażaniu nowych technologii wspierających rozwój biznesu. Pracujemy dla czołowych marek w Polsce i na całym świecie (CDP.pl, Home&You, TIM, Plus, Reserved, InterSport, TUI, Solar, Energa, Unizeto, SpieleMax, Loods5, Norstedts, Linda Farrow, Odlo). Tworzymy dla nich rozwiązania, które napędzają e-biznes

    Wdrażamy projekty m.in. na platformie Magento, Pimcore (jesteśmy Strategicznym Partnerem Pimcore w Polsce), OroCRM, a także wiele customowych projektów. Rozwijamy też własne projekty Open Source. Naszym nowym produktem jest OpenLoyalty - unikalna platforma lojalnościowa, ciesząca się rosnącą popularnością wśród międzynarodowych klientów.

    Divante to miejsce, w którym można realizować najbardziej ambitne plany i innowacyjne projekty IT, pracując dla dynamicznie rozwijających się klientów z wielu branż i rynków na całym świecie. Aby wzmocnić naszą obecność na rynkach międzynarodowych, poszukujemy zmotywowanej, doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko:

    top
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr referencyjny: PRJ-KF-2018/09

    Wybranej osobie oferujemy:

    • Pracę na pełen etat w siedzibie Divante we Wrocławiu
    • Dużą samodzielność w działaniu
    • Pełne wsparcie całego zespołu
    • Możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Programy pro-pracownicze: ubezpieczenie, opieka medyczna, nauka języka, liczne szkolenia wewnętrzne. Więcej o tym, jak pracuje się w Divante na Divante Kariera
    • Wsparcie w budowie Twojej osobistej marki
    • Liczne wewnętrzne inicjatywy edukacyjne, biblioteczkę firmową, book crossing
    • Pyszną kawę i świeże owoce
    • Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje
    • Niepowtarzalną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby kadry zarządzającej i Grupy kapitałowej
    • Dostarczanie raportów dziennych / tygodniowych / miesięcznych / kwartalnych oraz analizę wskaźników KPI
    • Tworzenie budżetu, forecastów, monitorowania ich wykonania oraz analiza odchyleń, opracowywanie, standaryzowanie i automatyzacja raportów
    • Analiza kluczowych wskaźników wraz z dalszymi wskazówkami i rekomendacjami dotyczącymi optymalizacji kosztowych, przychodowych, procesowych,
    • Weryfikacja poziomów kontroli wewnętrznej i rekomendowanie/wdrażanie niezbędnych rozwiązań optymalizacyjnych
    • Analizowanie trendów w kluczowych obszarach działalności
    • Wsparcie działu operacyjnego w ocenie finansowej prowadzonych projektów
    • Analiza nowych rozwiązań, ich opłacalności i racjonalności biznesowej
    • Udział w projektach, mających na celu optymalizację procesów rozwoju nowych produktów i usług
    • Kontrola i optymalizacja procesu egzekwowania należności
    • Analiza zamówień/umów z kontrahentami pod kątem identyfikacji ryzyk i proponowania usprawnień, we współpracy z kancelarią prawną
    • Przygotowywanie analiz ad-hoc w czasie rzeczywistym

    Wymagamy:

    • Wykształcenia wyższego, kierunkowego (finanse, ekonomia, zarządzanie),
    • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale controllingu, analiz biznesowych, preferowane w firmie IT,
    • Bardzo dobrej znajomości MS Excel i PowerPoint,
    • Znajomości standardów rachunkowości,
    • Samodzielności w działaniu, rzetelności, komunikatywności,
    • Umiejętności pracy z dużą liczbą danych,
    • Analitycznego myślenia oraz skupienia na szczegółach,
    • Inicjatywy, dynamiki i pro-aktywność w działaniu, operatywności i zaangażowania,
    • Gotowości do pracy pod presją czasu,
    • Wysokich umiejętności interpersonalnych,
    • Silnej orientacji na biznes oraz chęci rozwijania świadomości biznesowej,
    • Doświadczenia w zakresie wspierania komercyjnych obszarów biznesowych.

    Brzmi ciekawie? Aplikuj przez nasz formularz.

    bottom